Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2020, 16:37   #125
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Zacząłem scenkę odpowiadającą na zaczepkę młokosów z Chevroletem.
- Ok, odpisałem. Ale po prawdzie to trójka z pickupa podchodzi do stołu z wszystkimi BG więc w sumie wszyscy mogą się integrować w tej scence.



Cytat:
- ile czasu mamy na scenkę? może zakończyć się rano? czy zarezerwowany jest tylko czas tego wieczora?
- Ale nie bardzo wiem o co pytasz. O jaką scenkę?


Cytat:
- ten adorator Rity wygląda na kolesia z kasą? może mieć dom/mieszkanie?
- Jakoś nie kapie z niego złotem ani bogactwem. Pod tym względem nie różni się jakoś od ludzi spotkanych choćby na targu. No ale wygląda na tubylca to pewnie gdzieś mieszka. Nie ma przy sobie tobołów podróżnych jak zwykle podróżni zabierają ze sobą.



Cytat:
- mogę sama rozegrać scenkę?
- Którą scenkę?



Cytat:
Ja bym przed wszystkimi atrakcjami postawiła najpierw na wspólne ustalenia "co dalej?". Zacznę jakoś rano jutro scenę. Trzeba ustalić jakiś plan na bar i całą resztę
- No jest na to okazja zanim się zaczną atrakcje wieczoru. Przy szamaniu kolacji czy cóś.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline