Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2020, 08:35   #248
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Odpowiadając na Twoje pytania:

Tak. Rozbłysk podobny. Ale tam był na zewnątrz. Tam gdzie są Wheeler i Da Silva. Ta sytuacja jest inna. Już wiesz, że nie będzie jak w wizji... ale nadal może być podobnie.

Żeby przez bramę zobaczyć ciężarówki i ludzi z Syndexioi trzeba wystawić głowę przez szparę w bramie i spojrzeć w prawo. Tam Qwerty ujrzałby dokładną scenerię ze swojej wizji (jeszcze bez stosu zwłok, ale krajobraz identyczny).

Zamek jest tylko mechaniczny. Drzwi są ciężkie ale to co chcesz jest wykonalne bez rzutu. Rzucać będę im o czas sforsowania tego.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline