Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2020, 17:24   #228
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
O Nożach i wychowaniu.
Mustang uśmiechnął się półgębkiem
- Mi matka dała nóż w wieku. Dziewięciu lat, a na dwunaste urodziny dostałem sztylet z Shem, który podarował jej ambasador. Shemicka stal jest najlepsza, ich broń jest skuwana na zimno alchemicznie.
- Ohhh, pokażesz mi go! Uwielbiam skarby! – oczy Leslie błyszczały złotymi gwiazdkami [sparkle].
- Eee, zaginął. Kiedyś eee byłem z pewną kobietą i… no ona zabrała go po tym, jak dałem go przez łeb
Leslie wpatrywała się w Mustanga wymownie.
- Stefano, jak kiedyś zrobię coś głupiego dla chłopaka to mas mnie trzepnąć w łeb! Mocno! – stwierdziła z pełnym przekonaniem.
O Bogach i religii.
Kościej uśmiechnął smutno.
- Jeśli o mnie chodzi, to nie spotkałem stwórcy, ale zna takich, co wiedzą o tej istocie nieco więcej. Za to na bogów, potęgi, demony czy przedwiecznych natykałem się o wiele za często. Nawet niedawno rozmawiałem z Królową Zimy, Louchi, gdy prosiłem ją o żywią wodę. A teraz czas na mnie. – rzekł i podszedł do Stefana i dotknął czerwonej perły, którą mu dał. Na widok klejnotu Samuela i Stacha zaczęły boleć oczy, nawet Mustang wzdrygnął się. Czerwone błyskawice spowiły Starca i jego ciało spaliło się w solno-popielną rzeźbę zaczęła się rozpadać, ale wiatr porwał popiół na najdalszą północ.
Do kobiet.
Tośka bardzo poważnie potraktowała audiodyskrypcję, choć Mustang nie tego się spodziewał.
- Idziemy powoli… O psia kupa! Ale duża! To musiało być wielkie psisko. A tam sprzedają kremówki. Jadł pan kremówkę. UWAGA STUDZIENKA!. A tam jest żuczek. Ale ładny!. O, proszę nogi wysoko, aby go nie rozdeptać. Jadłam pędraka gdy byliśmy u partyzantów. Tu nie ma pewnie pędraków bo jest piach. Ale są węże! Jadowite. Ale proszę się nie martwić, nie pozwolę aby pana ugryzł!.
Gdy dotarli do miejsca, okazało się, że Tasha gra Kalinkę, a Sao gadała o czymś z Winry.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline