Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2007, 18:28   #17
John5
 
John5's Avatar
 
Reputacja: 1 John5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłość
Johann w milczeniu wpatrywał się w kobietę, zastanawiał się czy jej pomóc. Przybył do tego miasteczka w innym celu, ale niestety okazało sie, że osoby, którą chciał spotkać nie ma w mieście, więc i tak nie miał nic do roboty, a w okolicy takiej jak ta nie znajdzie się nikt kto chciałby go nająć.

"Tak, muszę pomyśleć. Ta sprawa nie wydaje się być łatwą."

Johann spojrzał w oczy kobiety i dojrzał w nich nadzieję, ale tez coś jeszcze a mianowicie bezradność i rozpacz. Jak na zawołanie przed oczyma stanęły mu wydarzenia sprzed lat, on też był wtedy bezradny, nic nie mógł zrobić by zapobiec śmierci ojca. Nagle postanowił.
" Pomogę jej, nie mogę pozwolić by ktoś cierpiał tak jak ja przez te wszystkie lata!"

Nie wiem jak reszta tu obecnych ale ja postaram się pomóc. Nie mogę zapewnić, że mi się uda, lecz mogę powiedzieć, że zrobię wszystko co w mojej mocy by uratować twoje dziecko. Panowie. Czy dołączycie do mnie i wspomozecie tą biedna kobietę?
 
__________________
Jeśli masz zamiar wznieść miecz, upewnij się, że czynisz to w słusznej sprawie.
Armia Republiki Rzymskiej
John5 jest offline