Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2020, 11:35   #285
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Krytyk to dwie 10 na kościach. Są liczone jako 4 sukcesy.
Nie ma znaczenia czy na kości głodu, czy na zwykłych.

W tym wypadku padły dwie dziesiątki na zwykłych i rozliczyłem je jako 4 sukcesy, plus były tam też jakieś zwykłe sukcesy.

Dlatego pozwoliłem sobie rzucić z tabeli na "ciężkie obrażenia" choć to były obrażenia powierzchowne. To taki mój home rule i ukłon w waszą stronę. W tabli rzuca się k10 i dodaje wartość ciężkich obrażeń. W tym wypadku to był tylko rzut k10

Mechanika przewiduje jeszcze Messy Critical. Gdy w układzie dwóch dziesiątek jedna jest na kości głodu. I to oznacza sukces Bestii. Bardzo krwawy. W walce np. sugeruje się, żeby rozliczyć to jako instant kill nie ważne jaki pancerz czy stan zdrowia ma przeciwnik.

1 z kolei nie jest już tak straszny jak kiedyś. To zwykła porażka, a nie podły pożeracz sukcesów. 1 jest za to dużym zagrożeniem gdy padnie na kości głodu, a ogólny test jest niezdany. Wtedy rozliczamy Bestial Failure. Ale to już inna bajka i opiszę gdy już Wam się przytrafi.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline