Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2020, 10:19   #106
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
- Zwą mnie Lauga. Pochodzę z Czerwonej Doliny. Małe ciche miejsce na uboczu. Rzadko kto tam zagląda, więc nie, nie będę urażona jeśli nie słyszeli o tym miejscu. - Odpowiedziała Lauga zabezpieczając swój miecz koło siebie. Parę rudych kosmyków które uwolniły się z związanego rzemykiem koka opadły jej na twarz. Odgarnęła je niedbale i wyszczerzyła do pytającego zęby w uśmiechu.

- O tym sztychu będę może pamiętać przy kolejnym smoku. Odkąd odeszłam z wojska i pracuje jako miecz do wynajęcia zauważyłam, że moi przeciwnicy zrobili się mniej zwyczajni. - Spojrzała na krasnoluda o którego pytał, ‘dowódca’ miejskiego składu obronnego. - Rhyshard sam o sobie opowie gdyż po pierwsze tak wypada. Po drugie poznałam go dopiero podczas ataku. A teraz zamilknę gdyż takie gadanie tylko suszy gardło a gadzina pozbawiła nas chyba dostępu do piwa, a mnie konkretnie do noclegu. - Wskazała kciukiem za siebie na zniszczoną karczmę. I jak obiecała dała pole do odpowiedzi krasnoludowi.

 
Obca jest offline