Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2020, 11:59   #289
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
O Właśnie, zapomniałem komentarza wrzucić.
W tej kolejce nie ma wiele do zrobienia, bo to już ani nie uczciwa walka, ani nie jeszcze zbieranie lootu.

Na początek:
Tony - głód wzrasta o 1, wyleczono jeden poziom ciężkich obrażeń. Więcej ciężkich obrażeń nie możesz leczyć tej nocy. Czas leczyć powierzchowne.

Qwerty - wizja jak to wizja. Bez wizji tylko dźwięk i chłód na plecach. To taki znak, że coś potoczyło się inaczej w stosunku do tego co widział.

Yusuf vs komandos... Zaalaos, rozliczenie wyślę Ci na priv, żebyś mógł opisać co zaszło.

Teraz możecie się wyżyć na policjancie.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline