Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2007, 18:58   #54
Discordia
 
Discordia's Avatar
 
Reputacja: 1 Discordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodze
Elfka schyliła głowę jak kot, zamierzający zacząć polowanie.
- Tak,- Imbriel skinęła głową.- jesteśmy grupą. A ty, kotku, jakbyś słuchał uważnie, to wiedziałbyś nie tylko czyje głowy mamy przynieść, ale też skąd wziąć konie.
Przechyliła głowę na lewe ramię i uśmiechnęła się uśmiechem kota, który wyjadł słodką śmietankę.
-Nie wiem jak ty, ale Zantis, Trzg z Fredem i ja zamierzamy skubnąć konie w stanicy pocztowej. Pozwolicie, że najpierw wezmę moje rzeczy.- Mówiąc to podeszła do skrzydła drzwi i pochyliła się, sięgając ręką pod ścianę. Spięte rzemieniami sakwy pojawiły się na jej ramieniu. Imbriel potrząsnęła głową w kierunku korytarza.
- Idziemy?
 
__________________
Discordia (łac. niezgoda) - bogini zamętu, niezgody i chaosu.

P.S. Ja tylko wykonuję swój zawód. Di.
Discordia jest offline