Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2007, 19:14   #18
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
- Nie wiem jak reszta tu obecnych, ale ja postaram się pomóc. Nie mogę zapewnić, że mi się uda, lecz mogę powiedzieć, że zrobię wszystko, co w mojej mocy by uratować twoje dziecko. Panowie. Czy dołączycie do mnie i wspomożecie tą biedna kobietę? – usłyszawszy, iż najemnik go uprzedził z deklaracją pomocy Giles zdumiał się.

„ Cóż się dzieje, najemnik szybciej deklaruje pomoc niż rycerz, rzeczywiście dziwne czasy nastały”.

- Możesz na mnie liczyć pani, że zajmę się tą sprawą i z mocy Pani Jeziora rozwiążę ją. Wszak moja rycerska przysięga mnie do tego obliguje. Słyszałem wszakże, że niektórzy pasowani omijajączęść przysięgi ochrony słabszych kobiet i dzieci, ale ojczulek nieźle by mi skórę wygarbował gdybym się jej sprzeniewierzył – odpowiedział młodzian spoglądając na towarzyszy i niewiastę.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 21-08-2007 o 22:19.
Cedryk jest offline