Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2020, 10:27   #339
Santorine
 
Santorine's Avatar
 
Reputacja: 1 Santorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputację
Dłubanie w bebechach maszyny Sigrun uważała za relaksującą część. Jakiś powiew normalności i rzeczywistości, do której Sigrun zdążyła się przyzwyczaić. Tutaj, w Strefie, wszystko wydawało się podążać zwariowanym rytmem Strefy, która nie była do końca poznana.

Choć Strefa wydawała się obszarem, gdzie grawitacja i zwykłe zasady nie obowiązywały, to jednak Sigrun miała wrażenie, że były to po prostu inne zasady, które po prostu potrzebowały zrozumienia. Jeśli tak było, to w gruncie rzeczy wystarczyło usiąść i badać krok po kroku te zasady.

Z tego względu, że David i Koichi penetrowali inną część schronu, Sigrun postanowiła samopas sprawdzi, co może być problemem. Choć kiedyś miałaby opory przed samotną wycieczką, teraz wiedziała, że w gruncie rzeczy iść samemu przez Strefę nie było takie trudne, ponieważ pojedynczy podróżnik wydawał się generować mniej energii, do której przyciągały stwory Strefy.

Być może właśnie o to chodziło, dlaczego wtedy, kiedy szli całą kupą przez pustkowia co chwilę napotykali różne stwory, a teraz tylko parę.

W takim wypadku, Sigrun postanowiła zrobić krótki wypad do najbliższego czujnika, który zdawał się nie działać. Wpakowała parę cześci zamiennych do plecaka, który był w schronie i zostawiła kartkę dla chłopaków:

Cytat:
"ZARAZ WRACAM, JAK NIE WRÓCĘ, TO ZNACZY, ŻE DORWAŁ MNIE CTHULHU.

JAK ZEJDĘ I ZNAJDZIECIE MOJE ZWŁOKI, NIE RUCHAJCIE ICH

IDĘ NAPRAWIĆ CZUJNIK, KTÓRY ZAZNACZYŁAM NA MAPIE OBOK"
Wyszedłszy ze schronu, bardzo cicho i ostrożnie stąpała po schodach, co chwilę nasłuchując.

 
__________________
Evil never sleeps, it power naps!
Santorine jest offline