Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2020, 19:55   #2
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Bardzo fajne. Zacząłem jednocześnie żałować, że już nie jestem dzieckiem, jak i tego, że ich nie posiadam Tworzenie takich zabaw wymaga nieco wysiłku, nie mówiąc już nawet o spisaniu ich. Tym większy respekt, bo na serio nie każdemu rodzicowi chciałoby się (a szkoda). Super.

Pierwszy pokój - Zofia
Rzeczywiście ostatnie hasło jest trudne, nie tylko dla dziecka. Głównie dlatego, bo meduzy nie chodzą do weterynarza, mimo że są zwierzętami. Totalnie się nie kojarzą w ten sposób. Na dodatek jest to połączenie z Meduzą z mitologii greckiej poprzez włosy. Zagadka bardzo błyskotliwa, ale w porównaniu do poprzednich bardzo, bardzo trudna. Na szczęście udałoby się odgadnąć odpowiedź tylko na podstawie 4 poprzednich haseł.

Drugi pokój - znowu Zofia
W pierwszym haśle (wilkołak) pasowałby również... wilk. To i "kłaki" brzmi jak dwie poprawne odpowiedzi.

Świetna robota, gdybyś kiedyś coś więcej stworzył, to chętnie poczytam!
 

Ostatnio edytowane przez Ombrose : 01-11-2020 o 22:17. Powód: źle odgadłem płeć autora, zmiana końcówek osobowych :'D
Ombrose jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem