Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2007, 20:40   #107
Astaroth
 
Reputacja: 1 Astaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znany
Kane wysłuchał zarówno Thaliona jak i Wulfgara z lekkim zakłopotaniem. Głównie zdziwił go wybuch krasnoluda, który zdawał się nie zauważać, że to Thalion swoim wtrąceniem uniemożliwił mu udzielenie odpowiedzi. *Twoje uznanie jest bez znaczenia elfie, naucz się, że nie Ty decydujesz o takich sprawach* - przeszło mu przez myśl, po czym powiedział na głos:
- Wybacz szlachetny Wulfgarze i ty dostojny Thalionie jeśli w czymś wam uchybiłem. - położył dłoń na piersi i lekko skłonił głowę dla lepszego efektu - Wasze uznanie i przyjaźń będą dla mnie zaszczytem. Zaufanie i dobra atmosfera w drużynie to najlepsze gwarancje sukcesu. - mówi jakby recytował, a nie wygłaszał poglądy - Mimo, że jestem od rana zarzucany pytaniami i nikt nie zważa na moje zmęczenie całonocną podróżą, rozumiem niezręczną sytuację w jakiej się wszyscy znalezliśmy. Pójdźmy więc i wyjaśnijmy sobie wszystko, abym mógł szybciej udać się na spoczynek.- To powiedziawszy skierował się w stronę pokoju Thaliona.
 

Ostatnio edytowane przez Astaroth : 21-08-2007 o 20:43.
Astaroth jest offline