Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2020, 22:34   #675
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Cóż, jestem genialny, bo przewidziałem to posunięcie gracza! Rzucam dwa k100 dla podwójnego ataku, z wynikami 87 i 33. Jedno cięcie (albo pchnięcie) okazało się celne zadając S4 + (10) + 1 za Silny Cios. Furia, ciekawe… powtarzam test ataku, na kostkach 39. No brawo - nie ma szans, żeby ci cofający się od schodów morryci tego nie zauważyli - myślę, że to będzie kolejna po ogrze spektakularna dekapitacja! Dorzut obrażeń to 9, trochę już przegięcie, przecież wystarczyłoby Leto zabić jeden raz! W sumie 24 obrażenia.

Co do postaci Klejnotu, przejrzę jutro wieczorem na spokojnie wszystkie perypetie Hansa i podliczę obrażenia, obiecuję.
 
Ketharian jest offline