Wątek: Halloween 2020
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2020, 07:03   #22
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Hej.
Widziałam ten temat już jakiś czas temu, ale nie miałam czasu, aby się skupić i przeczytać. Często się boję, że i na sesję nie znajdę, ale jednak zawsze mam cichą nadzieję, że się w końcu uda...

Do rzeczy: najbardziej mi się podoba horror z nastolatkami. Przede wszystkim mam dobre wspomnienia z ostatniej takiej sesji (choć szkoda, że tym razem byłbyś jako MG), po drugie uważam, że ma to duże pole do popisu (wbrew pozorom), a po trzecie uwielbiam odgrywać dramy w horrorach (a nastolatkowie potrafią mieć sprane czachy). A tak już zupełnie po czwarte, to lubię grać nastolatkiem.
Na drugim miejscu stacja badawcza: grałam kiedyś w coś podobnego i było to dla mnie ciężkie. Nie chodzi o klimat, a o możliwości postaci, ewentualna mapę stacji, po której poruszanie się byłoby mniej swobodne niż na wycieczce. Zagramy tez dorosłymi, doświadczonymi i poważnymi ludźmi. Owszem, mogę stworzyć zawsze coś mniej oczekiwanego, ale i tak...
Kodak to kompletnie nie. W to bym nie grała. Zbyt sztywne, za dużo oczekiwań. Nie nadam się.


Ps: ale głosy wyszły - idealny halloween


 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem