Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2020, 16:38   #55
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Adetptus Mechanicus nie był zadowolony z obrotu wypadków. U Fernicus okazał się kompletnie nieprzydatny. Potem badanie klucza… bez efektów. Odbiło się to na samopoczuciu milczącego zabójcy.

Na umówione spotkanie wyruszył szesnaście godzin wcześniej. Ocenił umówiony magazyn. Mało okien. Mało miejsc dla potencjalnych strzelców.

Negocjacje będą pewnie naprzeciw jakiegoś okna. I za tym oknem znajdzie Stifmayera. Longlas miał mniejszy zasięg niż klasyczny karabin snajperski. Nie miał też opcji zamontowania tłumika. To dawało przewagę Virowi. Przy czym Magnus nie mógł zająć miejsca Stifmayera, bo to go zdemaskuje. Tym razem poświęcił możliwość osłaniania towarzyszy na rzecz lepszego ukrycia się.

Tym razem mogło wiele iść nie tak. Celem miało być zgarnięcie członka Trade Sable.

Zapytany o interwencję Adeptus Arbites pokiwał przecząco głową. Nie jemu przyjdzie decydować, ale miał złe przeczucie w związku z faktem, że Arbitres przymykali oczy na działania Loeba Dareka. To nie mógł być przypadek. Ale Vir był tylko narzędziem. Narzędziem do zabijania.

Wyrzutnia lin pozwoliła mu zająć dogodną pozycję. Nie tak dobrą jaką z pewnością wybierze snajper przeciwników. Ale Vir wiedział, że tamta ekipa ma snajpera. A Loeb o tym nie wiedział. Magnus liczył, że poza Stifmayerem uda mu się zlikwidować jeszcze dwie albo trzy osoby zanim zostanie odkryte jego położenie.

Optyka regulowała się obserwując wszystkich docierających na miejsce. Było to dużo lepsze niż luneta, która mogła nagle odbić niesforny promień słońca czy innego neonu. Gdy zauważył zmutowaną kobietę w zbroi z xenosplotu wiedział, że Stifmayer nie będzie ich największym problemem. Analizował potencjalne drogi ucieczki z budynku. Być może będzie musiał zacząć od zlikwidowania kierowcy, albo uszkodzenia pojazdu. Tylko jedna osoba z obecnych była im potrzebna żywa. To ułatwiało sprawę.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline