Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2007, 21:18   #1
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
[D&D:FR] BG 3 - "Nowa Legenda"

"Cień martwego boga znów się odrodzi.
Pradawne sługi powstaną,
a nowych sprzymierzeńców przysięgą zwiąże.
Kroczyć chce znów we krwi i mordzie,
a ostrze jego miecza z cienia i fałszu wykute,
w żywym ciele Faerunu zatopić zechce.
Śmierć oszuka, a sługi swoje wyśle po ostatnią krople swojej krwi.
Bo ona bramą do nowej potęgi."

mędrzec Alaundo, Candlekeep, rok Wirującego Płomienia


Opis sesji:
Wielu z graczy pamięta sławną serię gier cRPG: "Baldurs Gate". To właśnie dzięki niej zainteresowałem się RPG w ogóle i poznałem jeden z najbogatszych światów fantasy - Zapomniane Krainy. Prowadząc tę sesję chciałem odtworzyć klimat sławnych Baldurów, bogactwo świata i możliwości kreacji bohaterów. Wiem, że to trudne zadanie. Czy się udało? Nie wiem? Przeczytajcie i oceńcie.

P.S. Proszę o uzasadnienie oceny. Wszelkie uwagi mile widziane.

MG: merill

Gracze:
Astaroth (Markus)
Acheont (g_o_l_d)
Aneval Celront (Hammen)
Dintalath (Legion)
Coeln (Aegon)
Neel Dlardrageth (Mettalium)
Rotagar (Skin_Poznań)
Arstimis (Michalius)
Oraes (Qumi)

oraz Taklin Brokenhammer (dziobon) - zrezygnował

i Ś. P. Grimul (welf)

Data rozpoczęcia:04-15-2007

Link:http://lastinn.info/sesje-rpg-dnd/29...egenda-12.html ([D&D:FR] BG 3: Nowa legenda...)

Pragnę podziękować graczom, za wysoki poziom postów i ich niesamowitą kreatywność. Oby tak dalej.
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem