Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2007, 21:22   #19
Mordragon
 
Reputacja: 1 Mordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputację
„Sok klonowy? O co tutaj chodzi” – pomyślał – „Oni są szurnięci czy jak… tak, tak wiem.. też bym przylał temu blondasowi gulaszem w łeb”. Berthold szybko skierował swój wzrok na karczmarza, który ruszył by spełnić żądanie nadobnej Isadory
- E.. karczmarz – powiedział niedbale, gdy ten się obrócił, Berthold pokazał mu jeden tylko znak, znany chyba w całym Imperium jak i po za nim. Kiedyś uważano, że znak ten zna każda istota ludzka nawet z odległych krain, może wyssaliśmy go z mlekiem matki, albo raczej z piwem naszych ojców. W każdym bądź razie Berthold liczył na to, że karczmarz przyniesie mu upragniony bimber, a raczej sok klonowy pana Bruna – tak jak go wcześniej nazwał.
Trochę się uspokoił myślą, że w końcu się napije – widać to było po jego zachowaniu. Rozbiegany wzrok ustał, również i głos zamarł. Znowu to był stary dobry Mordragon, który siedział przy stoliku nie wadząc nikomu… cóż „Szkoda gulaszu” – pomyślał.
Nie miał zamiaru nikomu przeszkadzać dzisiejszej nocy ani w nic się mieszać: „W sumie to nie moja sprawa. Nie mam dzieci… tak, tak macie racje one są złe, cały chaos się z nich wywodzi… zresztą są jeszcze dobrzy ludzie” – spojrzał na zainteresowanych sprawą, po czym skupił swój mętny wzrok na karczmarzu – „naiwni acz dobrzy, chodź może stuknięci.. wierzą w jakieś Pani Jeziora czy co to jest?.. dobra koniec, żadna Pani Jeziora mnie w nocy nie.. CISZA” – Berthold się nagle jakby ocknął, udał się od tego całego zgiełku bliżej lady w oczekiwaniu na dobroć i zrozumienie karczmarza.
 
__________________
Gdybym nie odpisywał przez 2 dni.. plsss PW:)
-"Na horyzoncie widzisz szyb kopalni"
-"Co to za rasa szybko-palni?"
Czego pragnie eMdżej?!
Mordragon jest offline