Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2020, 19:58   #215
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Nicollo pokroił gęś a potem włożył kawałek mięsa do ust, powoli, starannie je przeżuwając. Nie sądził by gospodarz posunął się do skrytobójstwa godnego kobiet i eunuchów, była to jednak wrodzona ostrożność. Kiedy upewnił się, że mięso smakuje jak mięso i nie wyczuwa w nim żadnych podejrzanych przypraw przełknął je, lecz odczekał jeszcze chwilę, zanim na dobre zabrał się do uczty.
- Jestem bękartem kurwy i szlachcica z Nuln. Zanim pan ojciec zdążył mnie usynowić porwano go i sprzedano w niewolę. Nie jego jedynego, setki nieszczęśników umierało w tych kopalniach, gdzie odprawiano bluźniercze rytuały i tworzono istoty rodem z koszmarów. Skalpy bluźnierców wiszą teraz w posiadłości rodu Teslau, ale zrozumiałem, że takich jak oni jest więcej. Próżnych szaleńców z kompleksem boga, tak jak bóstwo próbujących stłamsić i zniewolić ludzi, gotowych podpalić świat i sprowadzić na niego zgubę byle zrealizować swoje chore wizje. Stawiasz się gospodarzu w roli obrońcy swojego ludu, twierdzisz, że kierują tobą szlachetnie pobudki. To ty jednak zaatakowałeś pierwszy, twoi ludzie przeprowadzili skoordynowany, bandycki atak na nasz statek. Widziałem wraki i zakładam, że nie jesteśmy pierwsi, ani pewnie ostatni. Zapytam więc po co to wszystko? Do czego ci potrzebny nasz czarodziej?

 
Arthur Fleck jest offline