Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2020, 10:45   #122
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
- Panku, ja nie mówię kategorycznie nie ale na wszystkie twoje słowa można znaleźć proste wytłumaczenie. No ale dyskusje o tym co siedzi w głowie czarodziejce zostawmy sobie na “Świętego Nigdy”. - Lauga podjęła dyskurs rozmowy z wojakiem. - Przyjmijmy, na potrzeby dyskusji, że smok miał skarb. Przyjmijmy że czarodziejka chce go znaleźć dla siebie i po to potrzebne jej truchło. Dalej przyjmijmy że jakość uda nam się pozyskać informacje gdzie iść. Zapewne trzeba będzie się kierować w góry. Pomińmy na razie że jest to duże niebezpieczeństwo o tej porze roku a im dni mijają nie będzie łatwiej. -
Zrobiła lekką przerwę by to co powiedziała wsiąkło do głów zebranych bo wiedziała że dosyć ogólnie określa sytuacje i jest tutaj mnóstwo gdybania.

- Chodzi mi o to że taki ‘wyścig’ po skarby to trochę jak wojna. Wygra ten z najlepszym zapleczem. - Podkreślając jej palce środkowy i wskazujący zaczął pocierać o kciuk w uniwersalnym znaku ‘pieniądza’.

- Chodzi mi o to że zanim porwiesz się z motyka na słońce to upewnij się że masz wystarczającą dużą motykę. - Pomachała właścicielce pustym kuflem w prostym geście o dolewkę.
 
Obca jest offline