Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2020, 16:05   #126
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Agnis wziął jeden z opróżnionych przez towarzyszy kufli wyczyścił go magiczną sztuczką, nalał wody z bukłaka podgrzał ją do wrzenia i wrzucił kilka ususzonych kwiatów oraz wonnych traw, które zebrał na wysepce Mieczy Leilonu, gdy już się zaparzyły schłodził odrobinę schłodził napar przez cały czas uważnie słuchając Laugy.

Kuglarstwo było naprawdę niesamowicie wszechstronnym małym zaklęciem. Upił łyk naparu, nie było to może piwo, ale lepsze to niż picie wody jak jakieś zwierze i pomagało zwilżyć suche od gadania gardło.

- Dobrze prawicie, toć mówię, że możemy sobie do jutra prawić bardowskie domysły o planach magiczki, dlatego namawiam, żeby na razie się z nią nie konfrontować, bo nie chce być po jej złej stronie, jeżeli faktycznie jest Harfiarką czy czymś podobnym. Sprawdzę ją na spokojnie a dzielę się z wami tymi informacjami, bo sam przed chwilą dostałem przydatny okruch wiedzy a przyda mi się Hanza porządnych awanturników - Spróbował udobruchać wojowniczkę.

- Jeżeli faktycznie chce iść po skarb to warto się zastanowić czy sami damy radę sprowadzić tutaj te hordy złota z jakieś skutej lodem górskiej pieczary? Do tego oprócz wcześniej wspomnianego prowiantu, który dałoby się załatwić z pomocą magii trzeba wziąć pod uwagę jak to wszystko znieść do miasta. Potrzeba by do tego magicznych toreb czy przenośnych dziur. Jeżeli elfka faktycznie się przygotowała to pewnie ma odpowiednie przedmioty na podorędziu oraz czary teleportacyjne. Czy warto iść z nią na noże ? - Uniósł pytająco brew i spojrzał na Antona.

- Mniejsza o elfkę teraz mamy za mało informacji spróbuje ją wybadać a może opowiem o innych możliwościach, o których słyszałem ? - Zaproponował dopijając kwiatowy napar.
 
Brilchan jest offline