Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2020, 20:36   #77
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Spoon reagował błyskawicznie. Z wprawą wojskowego zarzucił na siebie ciało policjanta a potem ze swoją nadludzką szybkością złapał dwóch rannych odciągając ich.

Przez ciężar jaki taszczył zwolnił wyraźnie. Ale wyciągnął ekipę z zasięgu gliniarza.

Ciężkie drzwi zostały zaryglowane przez Uiopa. Złapał jakąś beczkę, którą przewrócił zastawiając światło drzwi. Cath szła pierwsza w ciemność. Ciemność, która była bezpieczniejsza niż pozostanie w magazynie.

Klejnot Wielkiej Rzeki został z tyłu. Sam z policjantem. Do bramy frontowej właśnie się ktoś dobijał. Coś rozświetliło ciemność przy drzwiach, a Navaho domyślił się, że to jakiś nowoczesny sposób forsowania drzwi.

Tymczasem trafiony wcześniej policjant wstał i szykował się do pościgu. Zdawało się, że nie zauważył Indianina ukrytego za swoimi plecami.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline