Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2020, 21:11   #147
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
W ciemności, lawirując między patrolami Żurawi, których nie było już tak wiele, udało im się dostać poza mury. Dalej, już piechotą, udało im się dostać na miejsce zbiórki. Niestety, nikogo tam nie zastali. Znaleźli jednak ślady bytności wielu osób, które zapewne wyniosły się stąd w stronę górskiej przełęczy. Ruszyli czym prędzej ich tropem.

Następnego dnia byli już po drugiej stronie górskiego łańcucha, tam mogli już bez ryzyka spróbować lotu i wkrótce dotarli do miejsca, z którego początkowo wyruszyli. Zastali tam Tiena, Chiaotzu, uczniów którzy brali udział w akcji uwolnienia więźniów, tych którzy zostali w bezpiecznym schronieniu oraz kilku uwolnionych. Niestety większości uwolnionych nie było, a to z racji tego, że rozpierzchli się we wszystkich kierunkach i nie dotarli do miejsca zbiórki. Jednak, jak to ocenił Tien:

- Grunt, że są wolni. Dla mnie to najważniejsze.

Szkoła Tiena miała zostać odbudowana, choć w zupełnie innym miejscu. Najpierw jednak musieli znaleźć to miejsce. C-SGK1 został zaproszony do towarzyszenia zwolennikom trójokiego wojownika, a nawet zamieszkania z nimi, jeśli tylko ma na to ochotę.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline