Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2020, 20:09   #9
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Tak, zdecydowanie. Poza tym nie zawsze ludzie czytają sondy. Obecnie w Rekrutacjach żyje zaledwie jeden temat i tam miałbyś bardziej miarodajne medium. Lecz! Gdyż! Ponieważ jest zawsze jakieś "ale" - musiałbyś pogodzić się z wizją braku zainteresowania w rekrutacji i ewentualnego straconego czasu na jej stworzenie.

Jakby Cię tu podbudować? Wisi właśnie moja Czarna Madonna i ona była próbą tego czy w ogóle i w jakiej formie dałoby się przeprowadzić tą kampanię na forum. Mimo wielu głosów przeciw, znalazło się kilku zainteresowanych. Z niektórymi zaczęłam korespondować i okazali się świetnymi ludźmi oraz potencjalnymi sumiennymi graczami, więc wiem, że mam na czym budować swoją chwałę! Do KULTu jeszcze daleko, może też wypróbuj inne opcje badania zainteresowania przed porzuceniem projektu?

Jak dla mnie każdy MG na wagę złota! Jednak nie we wszystko będę miała czas zagrać. Przepraszam.
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem