Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2007, 03:11   #111
Astaroth
 
Reputacja: 1 Astaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znany
Kane poszedł za Thalionem i Wulfgarem do pokoju i wkrótce znalazł się z nimi sam na sam. Zaobserwował, że obaj przyglądają mu się bardzo uważnie. Na moment zapadło niezręczne milczenie, przerwane dopiero pojawieniem się Walhira:

Cytat:
Napisał qaz Zobacz post
-Czy ktoś mi wyjaśni o co tu właściwie chodzi? Dlaczego nie ma tu Davida? Jak Cię zwą panie, bom nie dosłyszał... Jestem Walhir, ale to już pewnie wiesz...
Kane skłonił się lekko i powiedział:
- Witaj Walhirze. Cieszy mnie, iż widzę Cię w dobrym zdrowiu po tym co tutaj zaszło. Jam jest Kane, podróżnik-obieżyświat. - uśmiechnął się nieznacznie, po czym zwrócił się do Thaliona i Wulfgara - Miejmy to już za sobą. Im wcześniej skończymy, tym szybciej będę mógł dokonać niezbędnych przygotowań. - założył ręce na piersi i rzucił sucho - Czekam na pytania.
 
Astaroth jest offline