Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2020, 16:47   #68
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Podkopiec był jak dzicz. Wokół było pełno dzikich zwierząt. Drapieżników, którzy wypatrywali wrogów wchodzących na swoje terytorium. Bo ta skala upadku, która miała tu miejsce była już odczłowieczeniem.

Tutaj nawet Adeptus Mechanicus wyglądali inaczej. Chodzil w grupach. Ich serwo czaszki znacznie częściej miały zamontowane pistolety zamiast narzędzi. Ot gdyby ktoś ich napadł, to byliby całkiem bogatym łupem. Nie jeden heretek gotów był zapłacić za niesankcjonowane mechadendryty sporo gotówki.

Pewnie dlatego tak rzadko widział adeptów z mechadendrytami. On swoich nie miał zamiaru ukrywać. Ale nie ukrywał też autoguna wiszącego wzdłuż biodra. Broń zdawała się magiczną siłą odwracać wzrok gapiów.

Co jakiś czas widywał ludzi podobnie uzbrojonych. Tutaj nie zapuszczała się władza. Racja była po stronie tego, który szybciej sięgnął po broń. Vir nie miał z tym problemu. Szybko adaptował się do warunków otoczenia. Zwłaszcza, że szybko sięgał po broń.

Widział też mutantów przemykających to tu, to tam. Ludzi o ramionach wielkich jak nieociosane kamienie, albo o oczach czarnych jak węgiel. Strąceni na dno społeczeństwa. Do zwierząt. Ale nawet tutaj ukrywali się. Mutacje świadczyły o tym, że Imperator się od nich odwrócił. Tutaj zbierali się w grupy. Zmutowane karykatury rodzin czy klanów, które zajmowały zaułki do których nie warto było się zapuszczać.

Ta część miasta była jego ściekiem. Można było tu znaleźć to wszystko, co w środkowych segmentach ula spuszczono by w toalecie.

Vir Magnus robił drugą rzecz na jakiej się znał poza zabijaniem: obserwował.

Obserwował on, swoim augerami.

Obserwował jego mechadendryt.

Musieli w końcu wpaść na ślad Cai E.

Rzut na Awarness
Baza : 33 Percepcji
Bonus za wszczep Auger Aray +20 do Awarness
Bonus za wszczep Optical Mechadendrite +10 do testów Percepcji.
Rzut przeciw 63

Kostnica

25/63 <- trzy poziomy sukcesu


 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline