Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2007, 09:00   #11
Gem
 
Reputacja: 1 Gem wkrótce będzie znanyGem wkrótce będzie znanyGem wkrótce będzie znanyGem wkrótce będzie znanyGem wkrótce będzie znanyGem wkrótce będzie znanyGem wkrótce będzie znanyGem wkrótce będzie znanyGem wkrótce będzie znanyGem wkrótce będzie znanyGem wkrótce będzie znany
- "Owszem, poluję na zwierzęta. Poluję z potrzeby jeno. Nigdy dla samego polowania. Nie jestem myśliwym.

Powody są mniej istotne, zwykle liczą się fakty. odpowiedział krasnolud wykrzywiając twarz w grymasie uśmiechu.
~~ Zabija. No to porządne towarzystwo jak widzę, ale nie czuć tej cudownej woni, zapachu ciągnącej się za nimi śmierci. To się zmieni... miejmy nadzieje, że już wkrótce.~~ Po chwili przerwy kontynuował Ludzie zawsze znajdą sobie powody: wojny, nienawiść, zemsta, wymierzanie sprawiedliwości, chęć przetrwania, spełnienie ambicji... wymieniać można długo, ja różnie się tym, że nie wynajduję sobie powodów. Śmierć jest na każdym kroku. Ja jestem po to, aby jej służyć i zadawać gdy przyjdzie pora. Jestem Gnargo, mnich zakonu długiej śmierci.

~~ Przeprasza? A jemu co? Nażarł się pewnie czegoś. ~~ Słysząc wypowiedź Mi Raaza twarz krasnoluda przybrała dziwny wyraz. Nie mam skrzydeł, ale mam nadzieję, że trafię
 
Gem jest offline