Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2020, 01:38   #458
Klejnot Nilu
 
Klejnot Nilu's Avatar
 
Reputacja: 1 Klejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputację
-Wcześniej kurwiu nie mogłeś się pojawić?

W ten oto sposób powitał Hans Hans postać szarego czarodzieja. Nie wiadomo, czy taka buta w stosunku do osób, które władają niesamowitą magiczną potęgą i zabijają widma nekromantów była cechą wrodzoną, czy też nabytą w trakcie tych kilku ostatnich, szalonych dni.

- Chcecie to sobie za nimi biegajcie po tych moczarach, ja już nie mam sił. Ten nawiedzony przygłup trochę mnie poharatał. Hehe, będzie chyba nawet blizna... A że naskarżą? Komu? Do śmierdzącej kupskiem wioski pewnie i tak nie wrócimy. Wsiury i tak w nocy ogarną, że chyba nam się jednak udało, skoro żadni nieumarli już nie atakują. Jak znam życie bohaterem zostanie klecha... A nawet jak naskarżą, to co, będą nas po całym Imperium ścigać? Nie wiem, niech Pani Katerina zadecyduje, ja sobie muszę na chwilę usiąść. Posuń dupę Smarku.
 
__________________
The cycle of life and death continues.
We will live, they will die.
Klejnot Nilu jest offline