Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2020, 11:34   #110
TomaszJ
 
TomaszJ's Avatar
 
Reputacja: 1 TomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputację
- Nasi! - ucieszyła się Zielona
- Chyba Twoi. Nic ci nie ujmując przyjaciółko, ale raczej nie wezmą mnie za swojego - Garbus obserwował zielonych i kalkulował szanse pokoniania goblinów. Niewielkie, ale i tak większe niż miałby uciekając. Jeżeli to nie jest dobra pora na modlitwę, to nie wiadomo jaka jest.
- O Wielki Zaraźniku, Wasza Najbrudniejsza Nieczystości, Cesarzu Ropni, Niech się stanie Twoja Wola...
- Na pokład psiekrwie, kordelasy i pistolety w dłoń! Ładować działa!- Kapitan Szkorbut był już w swoim żywiole
- Wiej, Strupas! - krzyknęli unisono Koklusz i Śmierdzistopa
- Nie dasz rady. To koniec - Krwawa oceniła chłodno.
- Wydymali nas - smutno spostrzegł Świerzb - albo dopiero wydymają!

- ...ocal mnie o Władco Życia Wszelkiego, a Dam Ci Białą Gołębicę i będę służył po Wieki...
- Dość tego marudzenia szczury lądowe! Wesoły Roger na maszt! To czas prochu i krwi! Burtą do wroga! Do Ciebie mówię Strupas!
Strupas właśnie odczepił siekierę od sań i użył ich tak by osłonić się przed ostrzałem. Schowany za pojazdem, do drugiej ręki wziął solidny kamień leżący nieopodal. Gdy podejdą, spróbuje jednego trafić, a potem się okaże. Trzy paszcze i trzech goblinów... będzie co prawda miał za plecami sanie, ale czy to wystarczy?
- ... wieków. Niech się stanie!
- Ooooognia!
 
__________________
Bez podpisu.
TomaszJ jest offline