Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2020, 10:48   #12
Kerm
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
- W tej chwili ode mnie to wszystko - powiedział Desmond. - Jeśli więc państwo pozwolą, zajmę się identyfikacją masek - dodał od razu.
- Różdżki różdżkami, magiczne amulety i pierścienie są wspaniałe - powiedział Tanyr - ale przydałoby się jeszcze trochę eliksirów.
- Mojego wykonania? Oczywiście mogę dostarczyć eliksiry najwyższej jakości - powiedział Desmond przyglądając się Tanyrowi - jeśli Wasza Wysokość zechce - dokończył, spoglądając na Księżną Margot.
- Oczywiście prosimy. W tak ważnej sprawie nie będę szczędzić wydatków - odpowiedziała Księżna.
- Zatem przyślę zaraz moją asystentkę - odpowiedział arcykapłan, skinąwszy wyraźnie głową.
Sytuacja i milczenie jasno wskazywały, że nikt ze zgromadzonych nie miał już więcej życzeń odnośnie nowego wyposażenia, ani też pytań odnośnie działanie tego otrzymanego. Skoro więc wszystko było jasne, Desmond skłonił się trójce władców.
- Dziękujemy za te wszystkie wspaniałości - powiedziała uprzejmie Księżna.
- W tak ważnych sprawach, zawsze chętnie udzielam pomoc - odpowiedział z lekkim uśmiechem Arcykapłan, a następnie udał w kierunku drzwi i opuścił pomieszczenie.
 
Kerm jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem