Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2020, 12:31   #109
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
7 (?) marca 2050, domostwo Jackie Smith

Jakkolwiek absurdalnie by to nie zabrzmiało, w głębi podświadomości Hector spodziewał się właśnie czegoś podobnego. Reset czasowy wydawał się pasować do wszystkich innych elementów tej przeczącej zdrowemu rozsądkowi układanki, aczkolwiek roztrzęsiony w duchu Nowojorczyk wciąż nie wiedział jakie diabelskie sztuczki za tym zjawiskiem stały.

Spoglądając w podejrzliwą twarz Jackie Smith przywołał na swe usta spłoszony uśmieszek człowieka, który nie rozumie, co się właściwie stało.

- Jestem Hector, Hector Garcia z Nowego Jorku – powiedział wkładając w brzmienie swego głosu nutę przestrachu i wahania – Przyjechałem wczoraj, jestem w drodze do Pittsburga. A ty jesteś Jackie, Jackie Smith. Tyler podobno rozmawiał z tobą i załatwił dla mnie nocleg. W zamian mam się odwdzięczyć porąbaniem drewna. Moje auto stoi od wczoraj na głównej ulicy, obok jego domu. Czy nic z tobą nie uzgodnił?

Ze swojego miejsca na tapczanie Latynos nie widział kuchennego stolika, więc wolał się jeszcze nie powoływać na obecność pustej puszki po rybnej konserwie stojącej gdześ na półce w sąsiednim pomieszczeniu.

Niech Jackie wpierw opuści broń. Dopiero potem będzie można pomyśleć o tym jak uciec z tej diabelskiej pułapki.
 
Ketharian jest offline