Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2007, 14:23   #112
John5
 
John5's Avatar
 
Reputacja: 1 John5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłość
Thalion usiadł na krześle i spojrzał na Kane' a.

Tak, ja też chcę to jak najszybciej skończyć, ale najpierw musimy wytłumaczyć co nieco Walhirowi. -powiedziawszy to zwrócił się do paladyna

Otóż ten tu człowiek, podszedł do nas w sali i powiedział, że David tylko go zastępował na czas jego nieobecności. Teraz David wyjechał, nie wiadomo gdzie bo z nikim się nie skontaktował. Właśnie po to wszystkich tu zaprosiłem, żeby to wszystko wyjaśnić.

Thalion przeczesał włosy palcami. nadal odczuwał lekki ból głowy, jednak nie miał czasu przygotowywać żadnej mikstury.
"Zrobię to później i przy okazji zrobię też coś na oparzenia Walhira myślę, że wystarczy Greater Healing Potion lub Mighty Troll's Blood Potion."

A teraz przejdźmy do rzeczy, chciałbym się dowiedzieć czemu nie mogłeś do nas dołączyć od razu i czemu Tyrande nic nam o tym nie powiedziała. No i co wiesz o naszej misji?
 
__________________
Jeśli masz zamiar wznieść miecz, upewnij się, że czynisz to w słusznej sprawie.
Armia Republiki Rzymskiej
John5 jest offline