Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2020, 10:26   #694
Sindarin
DeDeczki i PFy
 
Reputacja: 1 Sindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputację
Kennick splunął nie swoją krwią, ocierając usta.
- Minuta, potem biegniemy na górę - stwierdził, sięgając do swoich ekstraktów i mieszając kilka - Jesteśmy coraz bliżej przywrócenia szpitala do sfery materialnej. Na Zandalusa musimy być lepiej przygotowani - kiedy mikstura była gotowa, dodał do niej jeszcze odrobinę pasty z mięty, by zabić okropny smak w ustach. Po wypiciu śledczego otoczyła delikatna tarcza z czystej energii - pachnąca świeżością.

Sadim powoli odzyskiwał wzrok - ledwie zaczął widzieć, sięgnął po swój święty symbol. Drużyna była zbyt mocno poraniona, by walczyć dalej bez leczenia.
- Nethysie, pozwól swemu słudze uzdrowić potrzebujących - szepnął, a zaraz z symbolu boga magii wytrysnęła fala pozytywnej energii, lecząc rany wszystkich obecnych.
Widząc już zupełnie dobrze, kapłan zaczął odmawiać kolejne modlitwy, dotykając kolejno Umorliego i Imry, a potem wznosząc symbol nad głowę. Paladyn odniósł wrażenie, jakby jego muskuły urosły nagle, zaś skóra wojowniczki pokryła się twardą, niebieskawą łuską. Sadim spojrzał na nią lekko zdziwiony
- Tego się nie spodziewałem, ale powinno działać tak samo -

Wszyscy bohaterowie (i jeden ghul) poczuli też przypływ odwagi i pewności siebie.

Kennick wypija ekstrakt Shield i Heightened Awareness, dostanie +4 do AC, +2 do Percepcji i wiedzówek +4 do do inicjatywy na początku walki. Mutagen wciąż powinien działać, więc wciąż mam +4 DEX i +2 AC z naturalnego pancerza.

Sadim najpierw używa Channel Positive Energy do leczenia.
9 dmg wyleczone
I następne, dopóki wszyscy nie będą zdrowi
3 dmg wyleczone
10 dmg wyleczone
Potem używa Magical Epiphany, żeby jeszcze zapamiętać Burst of Radiance
Na koniec rzuca, w tej kolejności:
Barskin na Imrę (+2 AC, pozwoliłem sobie lekko fluff zmienić )
Protection from Evil na Imrę (+2 AC i rzuty obronne przeciwko złu)
Bull's Strength na Umorliego (+4 STR)
Bless na wszystkich (+1 do ataków i rzutów przeciwko strachowi)

 
Sindarin jest offline