Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2007, 15:59   #113
Astaroth
 
Reputacja: 1 Astaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znanyAstaroth wkrótce będzie znany
Kane również usiadł na krześle, jeśli takowe było w pobliżu. Wysłuchał pytania Thaliona, patrząc na niego z lekko przechyloną na bok głową, po czym odrzekł:
- Jak już wspominałem wcześniej, nie mogłem dołączyć na czas, gdyż zatrzymały mnie pewne sprawy w okolicach Darkshire. Posłałem tedy przodem Davida, aby dopilnował tutaj wszystkiego. Jak widać nie wywiązał się zbyt dobrze z powieżonego zadania. - założył nogę na nogę i kontynuował - Na temat naszej misji wiem niewiele. - tu spojrzał wymownie na Thaliona - Czyż nie pytałem się was o kogoś kto mógłby mi przybliżyć nieco jej cele? - zrobił gest ręką jakby chciał kogoś zatrzymać - Nie musisz odpowiadać. Oczywiście, że pytałem. A co do Tyrande... - tu westchnął jakby musiał mówić o sprawach, które go nie interesowały - to dobrze by było jakbyście sami ją o to spytali. Może uznała, że to bez znaczenia...? Nie wiem. - usmiechnął się lekko i oparł podbrudek o lewą dłoń.
 
Astaroth jest offline