Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2020, 12:49   #14
Mekow
 
Mekow's Avatar
 
Reputacja: 1 Mekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputację
- Przejdźmy zatem do kolejnej kwestii - zaczęła Księżna Margot, nieznacznie prezentując trzymaną przez siebie kolekcję pięciu identycznych pierścionków.
- Z tego co mówiliście wynika, że jeden ze śladów jest w Trzymizi. Potrzebuję dwójki ochotników, którzy sprawdzą ten ślad - powiedziała Księżna, spoglądając na zgromadzoną w sali ekipę.
- To zdecydowanie dla mnie - odpowiedział od razu Sher, podnosząc przy tym rękę.
- Ja też chętnie tam popłynę - dodała dość szybko Lisa.
- Ależ, nie mamy czasu na podróż statkiem - zauważyła Volume, - gildia magii użyczy nam portalu - wyjaśniła od razu.
- Istotnie - potwierdziła krótko Księżna, - a oto pierścionek dla was - powiedziała, biorąc jeden z całej kolekcji i przekazując go parze.
- Może ja - powiedziała Lisa, ruszając do przodu, - Na palcu kobiety pierścionek wygląda bardziej naturalnie - dodała, z ukłonem odbierając pierścionek, który zaraz potem założyła sobie na palec.

- Druga sprawa to ninja. Skądś musieli tu przybyć. Potrzebuję kolejnej dwójki, która uda się z moim poselstwem do Cesarza Ing, Wang Yi Jahn’a, aby tam zbadać tę sprawę - powiedziała dalej Księżna.
- To może ja - powiedział po chwili Kaelon, - Jak z poselstwem, to lepiej ktoś starszy - dodał.
- Starszy i ogólnie poważany - dodał Magellan, zgłaszając się na drugiego.
- Słusznie. To pierścionek dla was - powiedziała Księżna, oddając drugi z całej kolekcji.
Mężczyźni spojrzeli na siebie nawzajem, a Kaelon skinął głową na zgodę.
- Pierścień u mnie też nie wzbudzi podejrzeń - powiedział spokojnie kapłan i odebrał pierścionek od Jej Wysokości, aby po chwili założyć go na palec.

- I jeden pierścionek dla waszej czwórki, która poprowadzi śledztwo tu na miejscu - powiedziała Księżna Magrot, spoglądając na Tanyra, Zevrana, Tayrę i Augusta.
 
Mekow jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem