Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2020, 14:17   #235
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Na twarzy Mustanga pojawiła się błoga radość, szybko przeradzająca się w strach. Nie strach chłopca przed obowiązkami, a mężczyzny, który boi się zawieść. Jako ojciec, którego nie miał.
Potem kobiety słysząc opowieść Stefana, coraz szerzej otwierały oczy. Tymczasem Tośka zwróciła się do Samuela.
- To opowiem panu, jak karmiliśmy sępy i szakale na pustyni .
Potem Elric rzekł.
- Chciałem, chciałem rozpocząć nowy rozdział, bo w sumie jestem nowym człowiekiem.. A wiesz, że Elrik to nazwa Tartarskiego boga świata podziemnego? Bardzo Zabawne.
- Bo Beaver i jego filmy nie miały tu znaczenia. Psychofanki Stefanie, to takie kobiety co dzwonią do mnie i mówią, żebym dała spokój Edowi i, że nie zasługuję na niego – Winty łypała na Edka spode łba.
- Oto obrączka, należy się pięć marek za prz2chowanie i dodatkowe usługi – rzekła Leslie.
Tymczasem Stanisław i Tomek znaleźli matkę z panią Bohai, jak przygotowywały śniadanie.
- Jak mniemam znaleźliście ojca z Jakubem? Jak panienkę kocham, Jakub nie zbliży się do żadnych wspólnych trunków! – rzekła Krystyna.
- A jak tam mój chłopiec? Dobrze się ze Stefanem nim opiekujecie. – rzekła mama Samuela.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 25-11-2020 o 19:13.
Slan jest offline