Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2020, 16:37   #1921
Phil
 
Phil's Avatar
 
Reputacja: 1 Phil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputację
- Sam się w to wplątałem, panie Essing, nie ma o czym mówić. Blucher wysyła komuś pięć przedmiotów, w skrzyni jest sześć bibelotów. W jakiś przedziwny sposób łączy was Bogenhafen i tajemniczy ludzie, którzy was poszukują. Tak, chyba właśnie zostaliście... zostaliśmy wysłani w prezencie – poprawił się szybko Geldmann. – Cóż, najlepszą obroną jest atak. Trzeba iść do Middenheim, tam jest Wittgenstein i Scharlach, dopaść obu i zakończyć stare sprawy. Jeśli chodzi o rozsiewanie plotek o Lieberungu... Trzeba mieć dowody, inaczej ryzykujecie splamienie swojego nazwiska. to raz. Dwa, czy chcecie być z nim łączeni, choćby i w plotce? Na dyskrecji nam zależy raczej, a nie rozgłosie.

- Pójdę razem z panem Giuseppe, będzie bezpieczniej w dwójkę. Po drodze dowiem się może od kupców, czy nowe podatki w Middenheim dotyczą też handlu. A właśnie, opodatkowano na północy między innymi magów i kapłanów. Tak tylko uprzedzam
– powiedział Leonard, patrząc na Wernera i Bernhardta. – Nie wiem, czy przypadkiem nie ma to związku z pomysłem Ulrykan, żeby uznać Sygmarytów za heretyków. Daninę muszą też płacić krasnoludy, przecież od zawsze sprzymierzeni z kościołem Sigmara.
 
__________________
Bajarz - Warhammerophil.
Phil jest offline