Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2020, 16:38   #26
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Reakcja na sen

- NIE! ODMAWIAM! - Krzyknął słysząc ultimatum jego Felka obrócił się na pięcie w piruecie rozstawiając szeroko ręce niczym w figurze Pasadoble zapętlając się jeszcze bardziej w demoniczne srebrne żyłki tak, że teraz wyglądał jak Gimp w posrebrzanych uprzężach do BDSM. Jego ciało zostało uniesione przez demona w górę.

Żyłki zaczęły wpijać się w jego ciało tocząc krew on jednak zignorował ból nadal machał kończynami w figurach tanecznych naśladują tancerz na powietrznym, jedwabiu swobodny ruch z pomocą antena gimnastycznej, które widział kiedyś na akrobatyczny przedstawieniu kierowany wolą demona.

Adam zupełnie zignorował swojego koszmarnego kontrolera skupiony na furii, którą czuł w stosunku do swojego ex chłopaka:

- Jakim prawem żądasz ode mnie tak wielkich zmian?! Ty, który wykorzystujesz i niszczysz, innych, czego jesteś doskonale świadom! Tak twoja siostra to szczytny cel, ale dobrze wiesz, że nie usprawiedliwia niszczenia życia drugim ludziom nawet, jeżeli są to bogate dupki!

- Otworzyłem się przed tobą! Powiedziałem ci najmroczniejszy, sekret mojego życia a ty mnie odrzuciłeś jak śmiecia i śmiesz stawiać jeszcze warunki czy wyznaczać ultimatum?! O nie mój Panie tak to nie będziemy się bawić! - Piana wystąpiła na usta Wakfielda - Kowalskiego.
- I co jeszcze zakłada ten twój wspaniały plan, który zaczyna się od tego, że porzucam swoje najlepsze marketable skills w imię miłości? Kto zapłaci za tą terapię? Moja Matka, która chce doić ojca do końca swych dni i zrobi wszystko żeby utrzymać swoje laverge i blackmail material – Z emocji zaczął wtrącać w polskie zdania angielskie słowa oraz robić szerokie teatralne gesty emocje ze złości przerodziły się w zimną satysfakcje.
– Może ty swoimi metodami? Oczywiście, że nie a jak trafisz do paki na wiele lat to mam czekać na ciebie w naszym białym związku usychając z miłości? Kto wtedy pomoże twojej siostrze, gdy trafisz do paki? Pomyślałeś o tym? Bo ja pomyślałem i mam lepszy plan! Szczęśliwszy Plan! Który tworzę od lat?

Upojony swoim własnym geniuszem Adam obracał się jak bączek nie zauważył, że demon zaczął się tubalnie śmiać unosząc go coraz bardziej w górę i mocniej zaplątując go w więzy tancerz chciał wykorzystać krzywdę, która mu się stała dla dobra, nie zauważając, że jest przez to coraz mocniej uwiązany w ciemne sprawki…

Wielki Plan Adama


- Posłuchaj, nagrałem matkę jak się przyznaje, że wszystko wiedziała. Mam adwokata ze znajomościami, który upewni się, że kurwa dostanie ekstradycje do Ameryki, bo mam na niego haka. Upewnię się, że ona i ojciec będą gnili w pierdlu za moją krzywdę na pewno da się z ich wspólnego majątku upłynnić tyle, żeby starczyło na leczenie twojej siostry lepiej skorzystać z krzwdy dwójki potworów niż uzależniać ludzi od dragów co nie ? - Opowiadał wirując w przestworzach wykonując poplątane figury taneczne demon trzymający za jego sznurki śmiał się do rozpuku.

- A my możemy pojechać do Nowego Yorku! Słuchaj jestem w kontakcie z Domem Kiki to grupa ludzi Queer, którzy sobie pomagają nawzajem nie będę żył z kasy rodziców mogę być tancerzem albo aktorem czy zająć się modą... A dopóki to nie wypali będę tancerzem egzotycznym! Ćwiczyłem jestem w tym całkiem dobry jestem w kontakcie z dwoma striptizerkami są w otwartym związku Poli amorycznym Biseksualna Mina potrzebuje obywatelstwa dla swojej dziewczyny MingWay nielegalnej imigrantki z Chin którą zabiją jeżeli zostanie odesłania... Jak skończę 18 lat hajtniemy się na krzyż i możemy żyć razem w ten sposób ja załatwię obywatelstwo dla Ming a Mina wyszłaby za ciebie będziesz mógł być blisko swojej siostry zająć się fotografią i nie będzie ci grozić więzienie - Opowiadał rozmarzony odrzucając jakąkolwiek inną wersję rzeczywistości zwykle tego typu uniesienia ograniczał do orgazmu.

Nagle poczuł, że okrutnie śmiejący się demon puścił sznury...

 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 28-11-2020 o 00:01.
Brilchan jest offline