Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2020, 22:16   #47
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację

Marval spojrzał na człowieka ukradkiem. Do łowienia ryb, polowania na zwierzynę, tak samo jak na ludzi i dogodne okoliczności, potrzebna była cierpliwość i wytrwałość w niej. Wolken miał mrówki w gaciach i elf wiedział, że pożytku z wiercącego się do działania woja nie będzie pod drzewem.

- Idź zatem. - westchnął z rezygnacją rozkładając ręce. - Ja zostanę, aby odwrócić uwagę, gdy zajdzie potrzeba, lub podjąć próbę oswobodzenia, jeśli pojmanym zostaniesz. - odrzekł z przekąsem. - Weź monety tilleańskie. - odsypał część drobniaków.

Pojmanie ich obojga nikomu by nie pomogło w niczym.
Nie uważał tego skradania się pod murami za roztropne za dnia. W żaden sposób nie wpłyną na decyzję opuszczenia miasta ukrytym kanałem tych, którzy byli w mieście. Wchodzenie do ścieków było niekoniecznie najgorszym pomysłem, lecz zdecydowanie nie najlepszym. A jeśli zwrócą na siebie uwagę żołdaków, lub co gorsza, oni odnajdą przez nich, owo ukryte miejsce przemytu, to zaiste końską przysługę wyświadczą wszystkim.

 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline