Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2020, 22:04   #231
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Tylko spokojnie...- Podniósł ręce do góry, zdejmując palec ze spustu musiał myśleć szybko...

Miał kilka możliwości do wyboru oni zabiją Tae tak czy inaczej, oczywiście nie mógł ryzykować jej życia. Mógł po prostu wyrzucić magazynek i próbować szczęścia, ale dotychczas nie szło mu to zbyt dobrze, mógłby próbować strzelać, ale robił to tylko raz z innego typu broni.

Strzelanie przy głowie skrzypaczki nie było zbyt dobrym pomysłem, ale lepiej już skończyć z uszkodzeniem słuchu niż poderzniętym gardłem prawda ?

Może spróbuje zablokować ostrze własną ręką i strzeli z przyłożenia w bark ? Wtedy byłaby okazje sprawdzić, czy teorie Julii o jego elfiej regeneracji są prawdziwe ? Jeżeli nie straci władzę w dłoni i będzie musiał znaleźć nowy instrument...

Nagle olśniło go gdy przypomniał sobie co zrobił kiedy sam był na miejscu swej Koreańskiej koleżanki i w jaki sposób z tego wybrnął:

- Tylko do tego się nadajesz mikrochujku, żeby mordować kobiety ?!! Doskonale wiem, że i tak ją zabijesz, więc pokażże, masz jaja i najpierw dokończ mnie, bo nie zaczyna się deseru przed obiadem ty jebany gwałcicielu bez jaj!- Próbował rozproszyć ochroniarza w podobny sposób jak zrobił to z szefem Wojowników Nocy Yakuzy w Czarnym Smoku.

Nie był pewien czy Tea zna jakieś sztuki walki, ale liczył, że spróbuje się wyrwać korzystając z otwarcia jeżeli jej się nie uda albo jego słowa nic nie wskórają, to spróbuje, się nadziać lewą dłonią na ostrze a prawą strzelić z przyłożenia.

Wyśmiewanie w Himmela ewentualnie próba zablokowania ostrza własną ręką i strzału z przyłożenia

 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 29-11-2020 o 12:37.
Brilchan jest offline