Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2020, 17:20   #32
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Sny, w których spadasz, zawsze zwykle dają adrenalinowego kopa i sprawiają, że jest się pobudzonym, rzeczywistość tym razem zdecydowała się pomóc temu wrażeniu, choć był wykończony i tak czuł się jak rażony gromem.
- O KURWA MAĆ! FUCKING HELL CHRIST ON A POGO STICK! POMOCY! POMOCY! ALIJA MA ATAK PADACZKI! - Krzyknął podskoczył do arabki zdjął z głowy kapelusz zgniótł go w płaski rulon, i włożył jej w usta, potem spróbował ułożyć ją na boku, w przejściu autokaru podkładając jej pod głowę poduszkę albo jakąś miękką torbę.

- Felek pomóż mi ją przytrzymać! Musimy ją unieruchomić, żeby sobie nie zrobiła krzywdy. Włożyłem jej w usta kapelusz, żeby nie przegryzła sobie języka, coś pod głowę, żeby nie rozwaliła sobie czaszki i unieruchomienie, ale co dalej to nie wiem! Na boku, na boku, żeby się nie zadławiła śliną albo wymiocinami - Spanikowany wydawał polecenia i tłumaczył, co robi.

- Niech ktoś obudzi Martę Perc! Albo nauczycieli ona jest najlepsza z biologii, a oni mają się nami opiekować, szybko! Jesus H. Fucking Christ!

Z tego wszystkiego nawet nie zauważył, że autobus jedzie nieprawidłowo ani mokrej plamy na swoich spodniach...

Ostateczna deklaracja po uwzględnieniu deklaracji innych graczy

Taki był plan ale zanim zdążył go zrealizować bardziej wykwalfikowani zajęli się sprawą więc poszedł sprawdzić nauczycieli gdy zobaczył Bestie przygniatającą koleżankę z klasy rzucając się w jakiś koszmarach Adam wiedział, że nie może przepuścić okazji!

Dopadł do WFistki trzasnął jej z liścia w twarz krzycząc - PROSZĘ PANI PRZYGNIATA PANI UCZEENICE! ALIJA MA ATAK PADACZKI! CZY PANI TEŻ MA JAKIEŚ ATAK?!! PROSZĘ SIĘ OBUDZIĆ!!! - Krzyk zakończył plaskaczem w drugi policzek.

To kurwę nauczy, żeby nie upokarzać jego byłego przy ludziach! I co ona może mu zrobić, kazać biegać dookoła budynku ?! Żaden problem!
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 02-12-2020 o 20:55.
Brilchan jest offline