Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2007, 22:42   #14
Koinu
 
Koinu's Avatar
 
Reputacja: 1 Koinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputacjęKoinu ma wspaniałą reputację
Kamiiru popatrzył na Mori i uśmiechnął się do niej serdecznie. Wydawała mu się miłą osobą i w dodatku tak podobną do niego.

~Hmm... a może to początek miłej znajomości, większość osób w tym pomieszczeniu wydaje się całkiem miła... ale nie wszyscy..~

I w tym momęcie Kamiiru spojrzał morderczym wzrokiem na Umino, po chwili znów zaczął patrzeć na Mori i spostrzegł, że się lekko zaczerwieniła.
Zaledwie troche głośniejszym głosem od niej powiedział:
-Ehh... nie masz za co przepraszać, to raczej my powinniśmy Ci podziękować... przecież nam pomagasz, to bardzo miło z twojej strony...-

Kamiiru już nic nie był w stanie wydusić z siebie więcej, zrobił się lekko czerwony...
~Ohh... od kiedy ja taki skory do rozmowy się zrobiłem... w dodatku z kimś kogo nawet nie znam, ehh...~
Nagle Kamiiru sobie coś przypomniał, wyglądał jakby zobaczył ducha.~
~O nie! Teraz zamiast czytać, nową wspaniałą książkę, będe musiał przygotowywać się do przedstawienia... o nie, całkowicie o tym zapomniałem, a teraz już mi to nie da spokoju...~
 
Koinu jest offline