Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2020, 17:12   #188
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Veynar Zobacz post
Jak zobaczyłem statsy przeciwników a potem ich działania w walce miałem wrażenie tak dużej dysproporcji w stosunku do naszych postaci, że musiała tam wjechać deus ex machina. Ale to może tylko moje odczucia – lubię mieć na końcu jednego solidnego złodupca jako bossa.
E tam, moja postać to praktycznie umarła. Na jeden atak (użyła punktu przeznaczenia). Ale sama jak zadała obrażenia, to nie było czego zbierać Strzały Vira też były mocarne, a tak się wyspecjalizował, że wchodziły mu w zasadzie automatycznie. Przeciwnicy mieli dobre statystyki, ale niewiele to zmienia jak muszą tankować po kilkadziesiąt obrażeń w jednym ataku
 
Alex Tyler jest offline