Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2020, 22:26   #190
Azrael1022
 
Azrael1022's Avatar
 
Reputacja: 1 Azrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputację
Warsztaty jak najbardziej na plus. Najbardziej podobały mi się postacie biorące udział w przygodzie. Fajnie, że w DH2 jest taka dowolność w kreacji bohatera, można trochę pomajstrować i w ramach jednej profesji stworzyć różne postacie. Grając w DH wiedziałem kto będzie kim i jak będzie grał. Tu było pełne zaskoczenie. Mistyczno-orientalna Yoshiko, twardy cyborg Vir, bandzior Venris, nawiedzony Scipio i niestety nieobecny Romulus. Fantastyczne kreacje – każda postać z pomysłem, charakterem, każda wyrazista i zapadająca w pamięć.

Sesja OK, było śledztwo i walka, omówiliśmy zasady, można było się sporo nauczyć. BNi i lokacje interesujące, fabuła bez zwiechy.

Ogólnie – bardzo fajna sesja. Grało się przyjemnie.
Dzięki
 
Azrael1022 jest offline