WÄ…tek: Agenci Spectrum 2
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2020, 08:27   #304
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Woods ruszył wzdłuż drogi, oddalając się od samotnego niemieckiego stanowiska. Maszerował dość szybko, czasami wręcz podbiegał, zachowując ostrożność. Zbliżał się do ciemnej plamy, która mogła być jakimś laskiem, ale nie miał zamiaru dotrzeć aż do niej.

Brak odgłosów złapania Birgit wcale go nie uspokajał. Mogło to oznaczać, że sama oddała się w ręce Niemców, a wówczas nie będą musieli się trudzić by wyciągnąć z niej informacje. Mogła też pozostawać sama, zdezorientowana, spanikowana, sparaliżowana strachem. Być może zaległa gdzieś w tych zaroślach i nie była w stanie się ruszyć. Która z wersji nie byłaby prawdziwa, musiał mieć pewność.

Gdy uznał, że oddalił się od niemieckiego kaemu na dostateczną odległość, zwrócił się znów stronę drogi. Padł na ziemię i zaczął się czołgać. Miał nadzieję, że resztki ciemności dadzą mu chociaż tyle osłony, iż jego ruch pozostanie niezauważony.

Las po drugiej stronie będzie dobrym schronieniem, nawet za dnia. Niestety Anglik nie mógł liczyć na chwilę odpoczynku. Będzie musiał znaleźć ich zgubę...
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline