Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2020, 08:35   #10
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Asderuki Zobacz post
Tylko napiszę, że forum może mieć problem z super krókimi odpisami. Chyba jest minimalna ilość znaków :P
Wiem, że mi się zdarzyło dostać powiadomienie w przypadku komentarzy.

Ale to tyle ode mnie! Powodzenia!
Przed chwilą sprawdziłem. Limit to 5 znaków.

Cytat:
Napisał Gladin Zobacz post
Chodziło mi o to, że statystycznie:
Mięśniak radzi sobie w 46%
Ninja radzi sobie w 50%
Mózgowiec radzi sobie w 46%
Okultysta radzi sobie w 54%
Hardkor radzie sobie w 67%
(to średnia z 4 rodzajów testów, z wyników rzutów K6; hardkor w 2 testach na 50% szans, w jednym 67% i w jednym 100%).
Jeżeli dobrze rozumiem.
Nie czepiam się mechy, tylko tak zwróciłem na to uwagę i może nie za bardzo chciało Ci się tak skrupulatnie liczyć i może to spostrzeżenie okaże się dla Ciebie przydatne.
Przy założeniu, że te przeszkody wydarzą się w idealnych proporcjach 1-1-1-1. Ale tak nie będzie. Dodałem tekst przy kości k6, że to są też sformułowania fabularne. To nie gra planszowa, w której wszystko musi być testowane. Banda kiboli inaczej będzie chciała to rozegrać niż drużyna szachistów, czy konferencyjka okultystów. Zależy jaki styl gry obiorą gracze, czy będą działać razem, czy osobno i takie tam. Mimo twoich procentów i tak uważam, że pozostali mieli sporą przewagę nad Hardkorem zanim mu nie dodałem bonusu do duszy.

No, ale okej. Zapraszam do zgłoszenia się to zobaczysz z bliska jak to w praktyce wygląda.
 
Anonim jest offline