Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2020, 16:45   #140
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
- Wyłudzenie? - Daniel zmarszczył brwi. - Nikt tu nikogo nie wrabiał i nie szukajmy już na siłę wymówek dla Richarda. Spójrzmy prawdzie w oczy Jacqueline. Czyny twojego ojca były świadome. Wszystko to i dużo więcej przygotowano z premedytacją i dbałością o szczegóły. I z jakiegoś powodu ja też w tym wziąłem udział, pomimo tego, że przed wypłynięciem nie byłem częścią niczego podobnego. I nie wiem dlaczego... Dlaczego przyłączyłem się do jakiejś sekty? Zachęcono mnie pieniędzmi? Grożono? A może nie brałem w tym rytuale udziału z własnej woli? Dlaczego... tak mało pamiętam. - Marynarz zakrył twarz dłońmi i zaczął oddychać miarowo starając się skupić myśli na strzępach obrazów z przeszłości.

- Musiał być jakiś powód. Jakiś cel. - Powiedział do siebie przyciszonym głosem.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline