Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2020, 08:26   #15
Aronix
 
Aronix's Avatar
 
Reputacja: 1 Aronix ma wspaniałą reputacjęAronix ma wspaniałą reputacjęAronix ma wspaniałą reputacjęAronix ma wspaniałą reputacjęAronix ma wspaniałą reputacjęAronix ma wspaniałą reputacjęAronix ma wspaniałą reputacjęAronix ma wspaniałą reputacjęAronix ma wspaniałą reputacjęAronix ma wspaniałą reputacjęAronix ma wspaniałą reputację
- Proponuję pierścionek dla Tayry i lokalizator dla Zevrana - powiedział Tanyr.
- Cóż za zarządca się znalazł - Tayra podeszła i odebrała pierścień, rzucając kose spojrzenie w stronę towarzysza - Dziękuję, że uznałeś mnie za najbardziej kobiecą w tym gronie - dodała ironicznie, oglądając nabytek już na swoim palcu.
- Mi to odpowiada, mogę zająć się lokalizatorem i miejscem, w które uciekną nasi ninja.- Odpowiedział Zev spoglądając najpierw na Tanyra, a następnie na Księżną - Zakładam jednocześnie, że to wyłączy mnie z przeprowadzenia śledztwa tu na miejscu. - dodał po chwili.
- Ależ nie powinien pan działać sam - odpowiedziała spokojnie Księżna.
- Oczywiście macie wolną rękę, pytajcie i szukajcie - wtrąciła Volume. - Jeśli coś znajdziecie to znakomicie, ale obecnie ci ninja to jedyny dostępny trop i o ile nie będzie innego, to ruszcie za nim, wszyscy - powiedziała, podzielając zdanie Księżnej, że już dość podzielili całą ekipę.
- Z pewnością przydam się podczas podążania za uciekinierami - stwierdził Tanyr.
-Starszy jestem, z powagą to może być różnie, ale jeśli idzie o problemy z nieumarłymi, to będę raczej w stanie pomóc najbardziej. - Powiedział krasnoludzki kapłan.
- Jak dla mnie brzmi w porządku. - dodał Piwny Rycerz, zgadzając się z opcją wspólnego pościgu za uciekinierami.
- Przydałyby się nam kamienie komunikacji, skoro się rozdzielamy - zauważył jeszcze Sher.
- Zajmiemy się tym - powiedziała Księżna.
- To ja wezmę ten amulet - powiedział Kaelon, który niczego do tej pory nie otrzymał. Nikt się temu nie sprzeciwił, więc elf zaopiekował się medalionem iluzji trolla.

Z nieprzydzielonych nikomu magicznych przedmiotów zostały jeszcze dwa pierścionki z kolekcji pięciu pierścieni pomocy.
- Jeden wezmę ja, a drugi dam mojej przyjaciółce - powiedziała Księżna, zakładając jeden z nich na palec i chowając drugi, - jeśli któraś z nas wezwie was na pomoc, proszę abyście je udzielili. Mnie lub jej - powiedziała, spoglądając na zgromadzonych w sali.
- Oczywiście, wasza wysokość - powiedział Tanyr.
Tayra skinęła głową, a to samo zrobił Magellan.
- Jak najbardziej - powiedział Kaelon spokojnie, ale stanowczo.
- Tak tak. A jeśli celem wrogów jest wesele, to Wasza Wysokość nadal pozostaje w niebezpieczeństwie - zauważył Sher, kłaniając się lekko.
- Te pierścienie są do tego idealne - dodała Lisa, która skłoniła się przy tym tak nisko, że jej długie włosy o mało nie zamiotły podłogi.
- Oczywiście wasza wysokość, gdy zajdzie taka potrzeba będziemy do dyspozycji. - Odpowiedział Zev kłaniając się lekko i mając nadzieję, że takiej potrzeby jednak nie będzie.
 
Aronix jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem