Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2020, 21:36   #425
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Kwatera nad „Ni Hao”, 5 listopada 2021, 13:38

Fatherboard cofnął się o krok słysząc propozycję Abrahama, a jeden z palców jego cybernetycznej lewej dłoni zaiskrzył jaskrawo zdradzając aktywację mikrotasera.

- Chyba cię pojebało! – sarknął sieciarz – Nie podłączam do siebie niesprawdzonych symbiontów! Jesteś na haju? Kto wie, co zażyłeś? W sprzęgu trzeba mieć pełną kontrolę, żeby nie doprowadzić do emitowania niesynchronicznych bodźców. Wiesz, że możesz mi uszkodzić mózg? Nawet o tym nie myśl!

Hacker wycelował skrzący się iskrami palec w twarz Dicka w geście ewidentnej groźby.

- Pływak mówi, że wyglądasz na przywódcę – odezwała się Overdrive, tonem wyzbytym resztek pozytywnych emocji – Żyła, ogarnij się. Zacząłeś rozmowę to ją zakończ. Pływak to zajęty człowiek, jest popyt na jego usługi. Pięć tysięcy, połowa przelewem od razu, druga połowa po udanym wyciągnięciu danych. Jeśli mu się nie uda udostępnić bazy, płacicie mu pół tysiąca za fatygę. Jaka jest twoja decyzja?

- Gadaj i zabieramy się stąd – wtrącił Fatherboard – Przestało mi się to podobać. Przyszedłem tu, bo mnie o to Overdrive poprosiła, ale wy jesteście naprawdę zdrowo popieprzeni.
 
Ketharian jest offline