Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2020, 17:15   #542
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Aiko
Aiko usłyszała, że słyszy jak ktoś odskakuje od drzwi w pokoju Hidekiego, a potem Hideki wszedł do pokoju emanując grzecznością i dorosłością.
- Oh, pan Marko! Bardzo się cieszę, że odwiedził pan moją uroczą siostrę! Może pan spróbuje placuszków z borówkami, które upiekłem podług przepisu mojej siostry, choć niestety nie dorównuję jej w sztuce kulinarnej. Moja siostra jest doskonałą kucharką. Co do twego pytania, droga siostro, to brzmi ono interesująco, ale na razie zajmijmy się naszym dostojnym gościem.
Wszystko to wypowiedział tonem arystokraty z filmu.
Dachi
Kun zmrużył oczy, ale potem się uśmiechnął.
- Dla nas wszystkich reputacja jest najważniejsza – potem spoważniał – Słyszałem o twoim rozwodzie, ponoć było bardzo… nieciekawie. Jeśli mogę jakoś pomóc, odkryć jakieś zaginione informacje… Albo sprawić, aby ona lub świątynia mieli problemy z podatkami…
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline