Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2020, 18:21   #240
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację

Sierżant nacisnął spust, niemal w tym samym momencie, w którym Pantera drgnął. Puścił za nim krótką serię, lecz niestety nie mógł mu poświęcić więcej czasu. Broń skierował w stronę nacierających na niego ludzi. Zwykłe procedury nakazywały mu wezwanie do zatrzymania się, ale w tej sytuacji mógł je pominąć. Ogłosił przy wszystkich, że jest policjantem, jeśli mimo tego go atakują, to on może odpowiedzieć siłą. I to właśnie zamierzał zrobić.

Na strzał w Panterę wydaje (zdaje się, ostatniego) fuksa. Strzał serią - trzy pociski. Po tłumie Sierżant bije z peemu. Przy okazji wyłącza Awareness, Super Attribute i Leaping, a włącza Range Attack.




Tommy, słysząc strzały, nie mógł dłużej pozostawać w dole. Otworzył sklepienie, tworząc jednocześnie przed sobą niewielki wał, który miał go osłonić przed świszczącymi kulami. Policjant strzelał do atakującego go tłumu. Z jednej strony nie mógł go winić, ale z drugiej nie mógł pozwolić by ginęli niewinni ludzie.

- Przestań! - krzyknął.

Dotykając podłogi, spróbował stworzyć dół pod nogami mundurowego. Nie widział nigdzie Pantery. Tamten mógł się czaić gdzieś w pobliżu lub pobiegł gdzieś w głąb kompleksu. Tommy rzucił do komunikatora:

- Wujaszku, Pantera jest tutaj! Uważaj na niego, to zdrajca! Nie ufaj mu pod żadnym pozorem!
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col


Ostatnio edytowane przez Col Frost : 17-12-2020 o 09:43.
Col Frost jest offline